UudisedVeokaralli

Veokaralli.ee

0

Oleme viimased nädalad toimetanud meie uue veebipesa kallal ning nüüd on siis see uhiuus Eesti Veokaralli uudisportaal hakanud võrseid ajama ning saab edaspidi jõudsalt kosuma. Loomulikult on tööd veel palju, sest lisaks uudislugude ja artiklite läbi värskete sündmuste kajastamisele, peame jaksumööda ka olnut siia kokku koguma ja lihtsalt leitavalt ning arusaadavalt arhiveerima…

Sel aastal on meil ohtralt uuendusi kavas – vahepeal on meil peas kerinud hulgaliselt mõtteid ja ideid ning nüüd hakkame neid kõiki tasapisi reaalseks toimetama. Esimeseks suuremaks muutuseks on see, et hakkame sellest hooajast pilku pingsamalt peal hoidma ka väikeautodel – esiti vähemalt nendel, millega sõidavad endised veokatega seotud härrased ja muidugi ka masinatel, milledel võistlevad meie hääd sõbrad ja/või koostööpartnerid. Sellega seonduvalt on tekkinud ka “oht”, et kiikame aegajalt ralli piiridest ka väljapoole ning kajastame näiteks drifti, superkrossi vms. Samuti saab plaanide kohaselt siinsetel digitaalsetel lehekülgedel oma koht olema ka asjakohastel ülevaadetel, kokkuvõtetel, arvamusartiklitel, uudistel jne. jne. jne. – eks aja jooksul kujuneb see võrastik siin selgemalt välja, kuid pikem eesmärk on pakkuda veendunud veokahuvilisele võimalikult palju olulist nö. ühes kohas.

Et siis hakkame siit tasapisi (hetkel veel suht recce kiirusel) edasi liikuma ning proovime hoida seda joont, et vähemalt 90% selle lehe sisust oleks meie oma või kaastööliste originaalmaterjal ja proovime vältida Eesti digitaalžurnalistikale nii omaseid copy-pastesid teistelt lehtedelt.

Eesti Veokaralli

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga